![](http://gazetademioveni.ro/wp-content/uploads/2020/10/smurdocpil.jpg)
Tragedie în Mioveni. Un copil de 14 ani a fost transportat de urgenţă la spital după ce a căzut astăzi de la etajul doi al blocului în care locuia. Acesta a fost preluat în stare gravă, fiind în comă în momentul în care a fost transportat la spital de un echipaj SMURD. Acesta a fost intubat de echipajul medical de pe Ambulanţă. Din păcate, eforturile medicilor au rămas fără rezultat şi băiatul a murit la spital. Ancheta oamenilor legii este în curs, dar din primele date se pare că vorbim despre o sinucidere.