Sâmbătă, 10 martie, grupa 2002 a CS Mioveni, antrenată de Ionuț Alecu a desfășurat la Grupul Școlar Colibași un triunghiular la care au luat parte și cei de la DLR Pitești și CS Dinicu Golescu Câmpulung.
În meciul în care Alecu a testat toată garnitura de jucători, Mioveniul a înregistrat scorul 1 – 1 contra celor de la DLR Pitești (gol marcat de Marius Stanciu) și 2 – 0 contra celor de la Dinicu Golescu Câmpulung (golurile au fost marcate de Marius Stanciu și Andrei Bălan).